SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET. Shiten dy banesa të bashkuara 45+85=130m2 në Aktash.
Çmimi :
€130,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:42
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
130 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
65294
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten dy banesa të bashkuara 45+85=130m2 në Aktash.
Banesat janë njëra 45më dhe tjetra 85m2. Banesat janë bashkuar dhe është bërë një banesë e madhe 130m2 dhe janë në katin e I-rë.
Banesa shiten edhe ndaras. Çmimi për metër katrorë 1000€/m2.

Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
3. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë ( me trepezari )
2. Shpajza
1. Banjo
1. WC
2. Ballkona

Banesa ka ekstra të renovuara Parketin, Roletne, Klimë si dhe dyert të gjitha të vendosura ekstra.

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »