SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE 72M2 KATI I DYTE NE VELLUSHE AFER UDHEKRYQIT TE TAUKBAHQES ```
Çmimi :
€68,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:31
ID e produktit :
65612
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BANESE 72M2 KATI I DYTE NE VELLUSHE AFER UDHEKRYQIT TE TAUKBAHQES ```
BANESE PER SHITJE NE VELLUSHE AFER UDHEKRYQIT TE TAUKBAHQES DHE SHKOLLES GJERGJ FISHTA, KATI I DYTE, SIPERFAQE PREJ 72M2 (NETO), GJENDJE E MIRE, NDERTIM I VJETER.
STRUKTURA: DHOME DITE ME KUZHINE, DY DHOMA GJUMI, BANJO, BALLKON, DY KORRIDORE.
ÇMIMI:68.000€

MUNDESI NDERRIMI ME DY BANESA FUSHE KOSOVE, SIPAS MARREVESHJES.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
+377/ 044199993
+386/ 049199993
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona
Prishtinë
044199993
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »