SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes podrumin
Çmimi :
€1,250.00
Kategoria :
Postuar :
1 Shkurt '15
Madhësia :
16 m²
ID e produktit :
65622
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes podrumin ne rrugen Rexhep Luci podrumi ka hapsir prej 16m2 dhe me dokumentacijon
Informata rreth publikuesit
arber
Fushë Kosovë
Ruga Rexhep Luci [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »