SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Vila tre Kateshe ne Prizren
Çmimi :
€160,000.00
Kategoria :
Postuar :
1 Shkurt '15
Mobilimi :
Pamobiluar
ID e produktit :
65642
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Vila tre kateshe, ka kater Balkona , dy Salona te medha , nje Terrase dhe nen Terrase gjindet Garzhda . Vila esht me ndertim te ri . Per me shum infi kontaktoni ne nr tel 0037744804027
Informata rreth publikuesit
linda
Prizren
0037744804027
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »