SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LESHOJ me QIRA Banesen e mobiluar
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Gusht '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
65648
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me Qira Banesën e Mobiluar në mënyrë moderne , Kati i parë, Uje 24h, parking, nxemje. Banesa posedon dy dhoma gjumi, sallon dhe kuzhine, dy ballkone . Preferohen familjare ose nderkombetare. Banesa gjindet tek rrethi ne prishtine lagja Kalbaria.

Pronari : +386 49 920 829 (viber)

Cmimi me marreveshje
Informata rreth publikuesit
Alban
Prishtinë
049920829
Te Rrethi [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »