SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Prishtine-Shkup shitet 1,05ha - ECOIMPEX
Çmimi :
€120.00
Kategoria :
Postuar :
14 Shkurt '15
Madhësia :
10500 m²
ID e produktit :
65660
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Prishtine - Shkup, shiten 1,05 ha, me dalje ne magjistralen ne gjeresi 40m dhe gjatesi 265m. Toka eshte e pershtashme per çfaredo veprimtarie biznesore. Posedon leje per mderimin e objektit afarist etazhes B+P+4. Çmimi: 120€/m2. Toka jepet edhe me qira per 1,50€/m2. Tel.045/50 20 40. Shifra: 1149
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »