SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Llapnaselle, 50 ari dhe 80 ari- ECOIMPEX
Çmimi :
€7,500.00
Kategoria :
Postuar :
14 Shkurt '15
Madhësia :
500 m²
ID e produktit :
65667
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Llapnaselle, shiten 50 ari buze rruges dhe 80 ari pas. Çmimi: 7.500 euro/ ari. Tel.045/ 50 20 40. Shifra: 1125
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »