SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Llapnaselle, 56 ari dhe 24,97 ari- ECOIMPEX
Çmimi :
€11,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Shkurt '15
ID e produktit :
65668
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Llapnaselle, shiten 56 ari per 11.000€/ari dhe 24,97 per 6.500€/ari. Te dy troje kane dalje ne rruge. Tel. 045/50 20 40. Shifra: 1297.
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »