SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Llapnaselle, shiten 16,50 ari- ECOIMPEX
Çmimi :
€7,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Shkurt '15
Madhësia :
165 m²
ID e produktit :
65676
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Llapnasell, shiten 16,50 ari, 200m larg asfaltit, rruga e gjere dhe e shtruar me zhavor. Çmimi: 7.000€/ari. Tel.045/ 50 20 40. Shifra: 1408
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »