SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Llapnaselle 30 ari dhe objekt 4.200m2- ECOIMPEX
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Shkurt '15
Madhësia :
300 m²
ID e produktit :
65683
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Llapnaselle, shiten 30 ari me objekt siperfaqes 4.200m2, super i rregulluar. Çmimi sipas marreveshjes. Tel.045/50 20 40. Shifra 19/13.
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »