SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Llapnaselle, 50ari+objekt 300m2+shtepi 200m2- ECOIMPEX
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Shkurt '15
Madhësia :
500 m²
ID e produktit :
65686
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Llapnaselle, vend shume atraktiv, shitet toka ndertimore prej 50 ari, me dalje ne rrugen kryesore ne gjersi prej 65m dhe gjatesi 80. Ne tojen ekziston shtepia prej 200m2 dhe objekt afarist prej 300m2. Çmimi: sipas marreveshjes. Tel.045/50 20 40. Shifra: 30/13
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »