SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Objekt me qera/shitje te Muzeu i Kosoves
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:43
Madhësia :
450 m²
ID e produktit :
65713
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Objekt me qera dhe ne shitje te Muzeu i Kosoves, posedon 450m2, me vend parking te mbrendshem (Garazh) per 2 vetura.
Objekti është 3-katshe,

çmimi i qeras 3000 euro
cmimi i shitjes sipas marreveshjes.

Kontaktoni:
+386 (0) 38 721 221
+377 (0) 44 819 618
+377 (0) 44 953 033
e-mail: orchide007@hotmail.fr
Informata rreth publikuesit
N.SH.Orchidee
Prishtinë
044 819 618
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »