SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa Gasonjerke-Ulpiane
Çmimi :
€40,000.00
Kategoria :
Postuar :
3 Shkurt '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
32 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
65715
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa Gasonjerke (dhome dhe kuzhine) teresisht e renovuar dhe mobiluar dhe ka nxehmje qendrore .
Banesa gjendet ne katin e dyte ne lagjen "Ulpiana" perballe konvikteve.
Cmimi 40.000 Euro,
Tele kontaktuese 045 316 768
Informata rreth publikuesit
Egzon
Gjakovë
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »