SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet toka afer Cambridge School
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Qershor '16
Madhësia :
60000 m²
ID e produktit :
65783
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet parcela me siperfaqe prej 60 ari afer shkolles Cambridge, ka infrastrukture te kompletuar me dokumentacion te rregullt dhe perkthimi mund te behet menjehere. Ju mirepresim Agjesnioni per Patundshmeri EDA-K - Peje.
Informata rreth publikuesit
Agjensioni per Patundshmeri - Real Estate EDA-K
Pejë
049 415 855
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »