SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET SHTEPIJA ME 8 ARI TRUALL NE BANJE TE PEJES
Çmimi :
€81,000.00
Kategoria :
Postuar :
8 Tetor '16
ID e produktit :
65800
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia me 8 Ari Truall.
Shtepi me 300m2 .
• Kati I pare posedon:
Mundsia per garazh ne pjesen e perparme
Dhoma e posaqme per nxemje qendrore
Depo

• Kati I dyte ka kete renditje
Sallon se bashku me kuzhine
Nje banjo

• Kati I trete :
4 dhoma gjumi
Nje banjo dhe nje ballkon

Me ballkona ne gjith shtepine
Mbrapa shtepis ka oborr e cila mund te perdoret si kopesht.

Ҫmimi kesaj shtepie eshte 68.000 eruo
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Mob : 044/ 406 624
Informata rreth publikuesit
valmir
Burim
049-727-444
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »