SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
*Shtepi me qira ne Sofali (mbrapa shkolles Normale).
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
3 Gusht '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
ID e produktit :
65939
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
*Pershkrimi i shtepise:
-Kati i I-re
-Dhoma e dites,kuzhina,banjo.
-Kati i II-te
-3 dhoma gjumi,banjo dhe ballkon.
-Shtepia ka garazh,uje 24 ore me rezervuar.Mob:045/691-690
049/616-731
agjensionireat@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Reat
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »