SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 57m2, 3 dhomeshe dhe kuzhine te veqant, ne qender.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Janar
Madhësia :
57 m²
ID e produktit :
65945
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 57m2, 3 dhomeshe dhe kuzhina e veqant, ne qender.
Banesa eshte ne katin e trete, ka nje dhome dite, kuzhine te veqante, dy dhoma te gjumit, banjo dhe terase.
Banesa eshte e leshume me qira si zyre me çmim te qirase 450euro.
Çmimi i shitjes eshte 125000euro i negociueshem.
Nakontaktoni ne nr: 045401212
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Qender [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »