SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 68m2, 3 dhomeshe ne Bregun e Diellit.
Çmimi :
€80,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:08
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
68 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
65983
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 68m2, 3 dhomeshe ne Bregun e Diellit.
Banesa eshte ne katin e peste me lift ne funksion, ka nje dhome dite, kuzhine, nje dhome gjumi, banjo dhe terase.
Banesa ka pamje nga lindja, dhe ka ndricim te mjaftueshem dhe parking te mjaftueshem.
Çmimi eshte 80000euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Bregun e Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »