SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TRUALLI PREJ 12.29 ARI NE MAKOVC NE SHITJE ```
Çmimi :
€6,200.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:06
ID e produktit :
66075
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
TRUALLI PREJ 12.29 ARI NE MAKOVC NE SHITJE NE KILOMETRIN E GJASHTE PRISHTINE-PRAPASHTICE.TRUALLI POSEDON INFRASTRUKTUREN DHE TE GJITHA QASJET E NEVOJSHME. I PERSHTATSHEM PER BANIM DHE AFARIZEM. MUND TE NDAHET NE DY PJESE NGA GJASHTE ARI.

ÇMIMI 6200/€ ARI


Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona
Prishtinë
044199993
MAKOVC [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »