SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes 4+4 ari te Fusha Golfit
Çmimi :
€10,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator '17
Madhësia :
400 m²
ID e produktit :
6609
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes dy parcela ose troje prej 4 ari ne Qagllavice te Fusha Golfit , te lagjja e re ,, afer Prishines 4 kilometra ,ne nje vend ideal me rrug 6 metra ,, posedoj dokumentacion te plote dhe te regullt , perkthimi ne menyre ligjore qmimi 10.000 euro ari 044 233 531
Informata rreth publikuesit
Partners
Prishtinë
049 233 531
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »