SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me Qira
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Korrik '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
98 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
66142
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa Gjendet tek MATI 1 ngjitur me shkollen fillore Pavarsija,Banesa eshte e re ! Banesa Ka 2Dhoma+Salloni dhe Kuzhina shume e favorshme dhe e madhe,Koridor,2Banjo,2Dhoma per fjetje te medha Plus dhoma e Fjetjes me Banjo ne Dhom ! Secila Dhome perfshire edhe Sallonin kan Ballkon jo te vegjel por te mjaftueshem ne Perdorim dhe per Qendrim ! Banesa eshte e pajisur me nxehmje me Maqin te larjes,Te gjitha jane te reja Mobile me te mira (gacaferi) Kuzhina (gacaferi) E mobiluar ! Banesa ka dhe internet Kabllor IPKO me WIFI
Informata rreth publikuesit
shkodran
Prishtinë
049147187
Mati 1,Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »