SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet shtepia superluksoze me qira ne lagjen Nic.
Çmimi :
€1,600.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:35
Madhësia :
230 m²
ID e produktit :
66148
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet shtepia superluksoze me qira ne lagjen "Nic" ,shtepia eshte dykateshe plus pullazi me siperfaqe prej 230m2 ,ka sallon me kuzhine , tri dhoma te gjumit ,3 banjo ,balkon, garazh. Shtepia eshte e mobiluar me mobile te reja dhe moderne. Cmimi eshte 1600 euro plus shpenzimet.
Na kontaktoni ne nr: 044518550 / 045401212
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Lagjia \ [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »