SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 38 ari toke ne Prishtina e Re - Hajvali
Çmimi :
€3,300.00
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor
ID e produktit :
66156
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 38 ari toke afer zones Prishtina e Re, Hajvali. Jane planifkuar ndertimet e Presidences, Stadionit, AUK-ut dhe insitucioneve te tjera. Gjendet rreth 500m vije ajrore nga Rezidenca e Pacollit dhe 100m jashte rruges - Unazes se trete te qytetit. Ka pozite dhe pamje atraktive kah qyteti i Prishtines dhe Liqeni i Badovcit, vend i mrekullueshem dhe me perspektive qe vazhdimishte i rritet vlera. Parcella ka rruge me kadaster. Posedon dokumentacion te rregullt dhe perkthimi behet menjehere.
Qmimi eshte 3.300 euro per ari, qmimi diskutohet.

Agjensioni DION
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Hajvali [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »