SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ne Qender Te Podujeves
Çmimi :
€70,000.00
Kategoria :
Postuar :
4 Shkurt '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
66174
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
TE INTERESUARIT KONTAKTONI NE NR 044427179


Shitet Banesa 100m2 ne Qender Te Podujeves Banesa Ka
1 Sallon
1 Kuzhin me Shpajz dhe paradhom
2 Banjo
2 Korridora
2 Dhoma Gjumi
2 Ballkona KOMPLET E RINOVUAR
Informata rreth publikuesit
Genton
Podujevë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »