SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET. Banesë 50m2 në shitje, B.Diellit te Ambullanta.
Çmimi :
€70,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:50
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
66179
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 50m2 në shitje, B.Diellit te Ambullanta.
Banesa gjendet përball ambullantës dhe është në katin e III-të me pamje nga lindja (nga Rruga B).
Banesa është e renovuar dhe ka mundësi zgjerimi deri ne 80m2 pasi që kulmi mund të shfrytëzohet për banim pa e dëmtuar strukturën e ndërtesës.
Banesa shitet e MOBILUAR.

Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
1. Dhomë gjumi
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. Ballkon

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
045/596-596 ; 049/596-777 edhe në viber
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi përball shkollës fillore “Meto Bajraktari”
Rr. Josip Rela nr.1, Prishtinë

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
049596777
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »