SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Sofali, shtepi 150m2 me qira- ECOIMPEX
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Mobilimi :
Mobiluar
Madhësia :
150 m²
ID e produktit :
66188
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Sofali, jepet me qira shtepia siperfaqes prej 150m2, me kete renditje:
Kati i pare:
-Sallon me kuzhin
-Shpajz
-Banjo
Kati i dyte:
-3 dhoma çdo njera me ballkon te vetin
-Banjo

Shtepia eshte mobiluar ne menyre modere dhe ne stilin kanadez. Shtepia ka oborr mbrapa dhe perpara, perafersisht 1,50 ari, dhe posedon garazh, uje 24h me rezervoar, nxehje qendrore me pelet, kamin, makinen per larjen e rrobave dhe eneve, si dhe orbitrek per rekereacion. Lagja eshte e qete dhe shume e pershtatshme per banim.

Qiraja: 1.000 euro/muaji + shpenzimet.

Tel.045/50 20 40
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »