SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shtepi 450m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Shkurt '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
2
Madhësia :
450 m²
Viti i ndërtimit :
1997
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
66253
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia permban 450 m2 e izoluar, dritare plastike Rehau Gjermane+Roletne dhe posedon Bodrumin ne te cilin mund ta shfrytezoni edhe si Garazhe,ka nxemjen qendrore me rryme dhe me nafte, Kati I-re permban Extra Sallonin + Kuzhine + 1 dhome gjumi + Banjo dhe Wc, Kati II -te Permban Sallonin + Kuzhinen + 3 dhoma gjumi+ Banjo dhe Wc dhe Terase Luksoze.!
Informata rreth publikuesit
gezim
Gjilan
044666606
dheu i bardhe (7 korriku) [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »