SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
leshoje banese me qira
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
5 Shkurt '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
66425
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
leshoje banese me qira afer shkolles xhemail mustafa eshte e mobiluar, kuzhine dhe elmente te reja. dy dhomshe, banjo , ballkon , parking etj.. 044340145
Informata rreth publikuesit
Dreneze
dardani sante [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »