SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qira, Aktash Prishtinë, afër zyrës së OSCE-së
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
6 Tetor
ID e produktit :
66452
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
E re, e bukur, e mobiluar!

Dhomë dite, kuzhinë, dhomë të fjetjes, banjo, ballkon simpatik me pamje të hapur, dhe vend per parkim.

Detaje shtesë: Furnizim me ujë 24/7, nxemje qëndrore, enlarëse.

Për vetëm 350 EUR/muaj + shpenzimet

Kontakti: 044 135 181, Kastrioti
Informata rreth publikuesit
Kastriot
Prishtinë
044135181
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »