SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes 10 Ari ne Periferi te Prishtines
Çmimi :
€8,900.00
Kategoria :
Postuar :
5 Shkurt '15
ID e produktit :
66457
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet parcela prej 10 ari ne periferi te Prishtines saktesisht ne Shkabaj.E njejta mund te ndahet edhe nga 5 ari.
Parcela ka komplet infrastrukturen dhe ipet leja per ndertim individual nga komuna e Prishtines sepse e njejta eshte ne planin urbanistik te kesaj komune.
Po ashtu pranoj edhe banes deri ne 3 dhoma gjumi ne Prishtine.

Perkthimi i parceles behet menjeher.

Qmimi 8900€ (per ari)

Tel:044-83-98-98
049-626-636
Informata rreth publikuesit
Arben
Prishtinë
+436641540103
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »