SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne qytetin Bursa te Turqis
Çmimi :
€50,000.00
Kategoria :
Postuar :
5 Shkurt '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
82 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
66480
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokacioni i baneses eshte qyteti Bursa ne Turqi qendra e qytetit per ata te cilet e njofin qytetin e Burses lokacioni i sakte ( Yildirim,Ipekcilik caddesi,Karaac mahalesi,Guray apartmant nr-57 kati i dyte).
Banesa posedon:1 sallon,2 dhoma gjumi,kuzhina ndamas,1 banjo, koridor,deren e qelikt dhe sistemin e gazit modern. ( Ne brendin e baneses ka laminat dritaret jane te renovuara moderne PVC).
Informata rreth publikuesit
Kemajl
Mitrovicë
049444072
Bursa Turqi [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »