SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bejm shitjen e banesave
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Shkurt '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
111 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Pushimore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
66486
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shesim banesa te punuara me kualitet shume te lart dhe me çmime te volitshme
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Liridon
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »