SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Depo me qira
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
29 Shtator '16
Madhësia :
400 m²
ID e produktit :
6652
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qira depoja 400m2 ne qender te Prishtines. Depoja gjindet ne Taphone ne udhekryqin apo te semaforat per Arberi(Dragodan) eshte e pershtatshme per gjdo lloj veprimtarie. Eshte e paisur me camera, sistem alarmi dhe ka lartesine 5m. Depoja eshte ne rrugen kryesore,
Cmimi qirase per muaj eshte 2.000 euro.

Per cdo informate ne nr tel Info:
038 23 22 11, 045 575 000, 049 575 000.
www.anem-ks.com. 
Informata rreth publikuesit
ANEM - Real Estate Agency
Prishtinë
038232211
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »