SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Shtepia në Shitje
Çmimi :
€120,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:19
ID e produktit :
66526
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE

Shitet shtëpia me 5 Ari oborr.

Shtëpi tre kate me rreth 270m² të banuara.

Kati i parë posedon këtë renditje: sallon së bashku me kuzhinë,një shpajz dhe një banjo.

Kati i dytë: tri dhoma gjumi një banjo dhe dy ballkona.

Kati i tretë : tri dhoma gjumi, një banjo dhe dy ballkona.

Dyshemeja e tëra llaminat, dyer prej druri dhe dritare të plastikës.

Shtëpia është komplet e izoluar dhe posedon infrastrukturë të plotë, furnizimi i ujit është i dyanshëm: ujësjellës dhe bunar.

Në oborrin e shtëpisë gjendet edhe një objekt, një lokal me sipërfaqe prej 40m2 të shfrytëzuara.

Shtëpia gjendet në lagjën “ Dheu i Bardhë”.

Çmimi i shtëpisë është 99..000 euro .

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.

Mund te na kontaktoni ne :

Tele : 0280/ 322 223

Mob : 045/ 280 801

Email: info@amsa-ks.com

Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000

www.amsa-ks.com 

Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »