SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese prej 92 m2 ne Prishtine Lagja e spitalit
Çmimi :
€50,000.00
Kategoria :
Postuar :
1 Prill '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
92 m²
ID e produktit :
66612
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banes e sapo ndertuar te Lagja e Spitalit, rreth 50 metra nga Chelsi Point me 72 m2 dhe 20 m2 terase,
kati i 7.

Mund të na kontaktoni ne kete numer
tel: 044/049 346 139
ose e-mail dreniblini@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Dema
Prishtinë
049 346 139
Lagja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »