SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dhoma me qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Shkurt '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
3
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
66631
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj dhoma me qera ne qender te prishtines te qafa) dhe kushte shume te mira.
Mund te me kontaktoni edhe ne viber: +37744-298-045
Informata rreth publikuesit
fitnesi12
Te qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »