SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
objekt afarist
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Qershor '16
Madhësia :
3400 m²
ID e produktit :
66682
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Fabrika me 34 ari dhe objektin 600m2
Informata rreth publikuesit
Hekuran
Prishtinë
044111073
Dobratin - Te udhekryqi Lipjan -Janjeve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »