SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi në shitje, ne Lagjen e Spitalit
Çmimi :
€160,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:47
ID e produktit :
66695
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepi në shitje, ne Lagjen e Spitalit me dy ari truall ndodhet ne , tek zona e re e banimit, ne rrugen Muharrem Fejza pa nr, vitin e kaluar eshte ndertuar edhe rruga e re.

Shtepia eshte komplet e rregulluar, 140 m2 me mundesi qe te shtohet pa problem edhe nje kat tjeter. Ka garazhalen dhe sistemin e kompletuar te alarmit e kamerave.

Cmimi eshte 160.000 euro

Kontaktoni:
+381 (0) 38 721 221
+377 (0) 44 819 618
+377 (0) 44 953 033
e-mail: orchide007@hotmail.fr
Informata rreth publikuesit
N.SH.Orchidee
Prishtinë
044 819 618
Lagjen e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »