SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet objekti me qira per zyre
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '15
Madhësia :
200 m²
ID e produktit :
66698
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet zyrje me qira ne Pejton komplet e pajisur me invertar, kati 2 dhe 3, 200m2. Kati I-rë ka 3 zyre, dy banjo. Kati II-të një kuzhinë te vogël dhe 2 zyre. Info: 049/045 23 24 00
Informata rreth publikuesit
Prishtina Real Estate
Prishtinë
37745232400
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »