SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
B.Diellit, Zona Lindje-banesa 36m2- ECOIMPEX
Çmimi :
€32,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Madhësia :
36 m²
ID e produktit :
66719
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zona Lindje, shitet banesa 36m2, perdhese e larte, e rinovuar dhe e pershtatshme per banim apo afarizëm. Çmimi: 32.000 euro. Tel.045 50 20 40 (shifra jonë 6711)
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »