SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
B.Diellit II, shitet banesa 35m2-ECOIMPEX
Çmimi :
€33,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Banjo :
1
Madhësia :
35 m²
Ekstra :
Parking Rrugor
ID e produktit :
66721
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bregu i Diellit II, shitet banesa 35m2, perdhese, me nxehje qendrore dhe 1 ballkon. Banesa eshte ne gjendje standarde. Çmimi: 33.000 euro. Tel.045 50 20 40 (shifra jonë 7234)
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »