SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Aktash III, banesa 34m2- ECOIMPEX
Çmimi :
€35,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Banjo :
1
Madhësia :
34 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
66723
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Aktash III shitet banesa 34m2, kati i II-te, me bodrum prej 6m2, 1 ballkon dhe nxehje qendrore. Banesa eshte ne gjendje standarde dhe teraca shfrytezohet si shpajz. Çmimi: 37.000 euro me bodrum, e pa bodrum 35.000 euro. Tel.045 50 20 40 (shifra 7038)
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »