SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Shtepin me Dyqan
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Shkurt '15
Mobilimi :
Mobiluar
Madhësia :
220 m²
ID e produktit :
66726
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia gjendet ne qender te qytetit me saktsisht mbrapa Kuvendit Komunal , eshte 220 m2 , dhe oborr gjithsej afro 6 ari vend , po ashtu shtepia ne oborrin e saj e ka edhe dyqanin .
Te gjith te interesuarit mund te vijin dhe ta shikojin.
Informata rreth publikuesit
ideal
Gjakovë
045-523-302
Rruga Nena Tereza [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »