SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jap me qera
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
6 Shkurt '15
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
66751
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap me qera banesen ne lagjen Emshir kompleksi Alldex banesa eshte ne katin e 3 lifti punon banesa ka dy dhoma gjumi sallon me kuzhin banjo dhe ballkon per me shum na kontaktoni ne numrin 045-692-689
Informata rreth publikuesit
betim
Prishtinë
045692689
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »