SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes banesen
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Shkurt '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
ID e produktit :
66754
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes njeren nga 2 banesat,
Ndertesa gjindet ne lagjen Aktash ne Prishtine afer Ministris se Arsimit,
Ndertesa eshte ne ndertim e siper e cila pritet te perfundohet ne fund te vitit 2016,
Ndertesa posedon 14 kate ne secilin kat jane 4 banesa, ndertesa ka 1 hyrje dhe do ti ket 2 lifta, liftat jane me gjenerator,
-2 kate garazha ndertokesore plus parking te jashtem, -Izolim Akustik - Ndarje e dyfisht mes banesave
-Siguri maksimale, sigurim fizik, mbikqyrje me kamera, interfon ne banesa, hyrja me kartel,
-24 TON rezervar te ujit,
-Ndriqim natyral ne shkalle,
-Lojra per femije / shetitore,
-Komplet ndertesa e pozicionuar ne jug-perendim per maksimum diell.

Per me shum informata na kontaktoni ne numrin 044118883
Informata rreth publikuesit
Fatmir
Tërnovci I Madh
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »