SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mat I shitet banesa neto 55m2- ECOIMPEX
Çmimi :
€62,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
66774
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mat I, shitet banesa 2 dhomshe, ndertim i ri, siperfaqes prej neto 55m2, kati i V-te, 1 ballkon dhe terace prej 39m2 me qasje nga dhoma e fjetjes. Banesa shitet me mobile dhe posedon rezervoar te ujit, internet, kablovik, nxehje qendrore vetanake, klimatizim dhe invetor. Ashensori punon. Çmimi: 62.000 euro. Tel.045/50 20 40. Shifra: 108/14
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »