SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Qendra e ngushte, banesa 60m2- ECOIMPEX
Çmimi :
€120,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
66778
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne Qendren e ngushte te Prishtines, shitet banesa 2 dhomshe, siperfaqes prej 60m2, ne katin e II-te, teresisht e rinovuar dhe e mobiluar. Banesa eshte pershtatshme per banim apo afarizem. Çmimi: 120.000 euro. Tel.045/50 20 40. Shifra: 115/14
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »