SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ulpiane, shitet banesa 68m2- ECOIMPEX
Çmimi :
€90,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Mars '15
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
68 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
66785
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Uliane, shitet banesa 2,5 dhomshe, siperfaqes prej 58m2, por faktikisht ka 68m2, ne katine e I-re, me 2 ballkone, dhe orjentim lindje-jug. Banesa ka 2dhoma fjetjes+sallon (kuzine), banjo, ballkonin e madh i cili eshte zgjeruar dhe eshte ne proceduren e legalizimit. Çmimi: 90.000 euro. Tel.045/50 20 40. Shifra: 2/15
Informata rreth publikuesit
ECOIMPEX
Prishtinë
045502040
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »