SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LESHOHET ME QIRA SHTEPI NE GERMI-SOFALI ```
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:24
ID e produktit :
66950
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
LESHOHET ME QIRA SHTEPI E MOBILUAR ME SHUME HAPESIRA DHE E PAJISUR ME TE GJITHA. SIPERFAQJA 150M2.
KATI 1:SALLON ME KUZHINE, SHPAJZ BANJO.
KATI 2: TRI DHOMA SECILA ME BALLKON, BANJO
NGROHJE QENDRORE ME PELET OSE KAMIN, REZERVOAR UJI 24 ORE.
LOKACIONI: SOFALI AFER PARKUT TE GERMISE
QIRAJA: 1000€

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona
Prishtinë
044199993
GERMI-SOFALI [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »