SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET. Banesë 100m2 në shitje në Fushë Kosovë.
Çmimi :
€79,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:01
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Oxhak, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
66973
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 100m2 në shitje në Fushë Kosovë.
Banesa gjendet në vijën ndarëse në mes Prishtinës dhe Fushë Kosovës.
Banesa është në objektin e SEMITRONIX-it dhe është në katin e III-të (me pamje kah rruga kryesore).
Banesa shitet e MOBILUAR me një mobilje te kualitetit të lartë si dhe është ekstra e punuar. Me një shije dhe zgjedhje të veçantë të dyerve, kuzhinës, dhomave të gjumit si dhe me një investim në dizejnimin modern të banesës.

Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
2. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. WC
1. Koridor
Banesa kontrollohet 24/7 nga kamerat si dhe është rojtari që e kontrollon gjatë nates objektin.
Banesa ka gjithastu edhe parking të mjaftueshë dhe ka ujë 24/7.

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
e-mail: info@pro-rks.com

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »